29.03.2023

Міста після відбудови: що варто врахувати

Після перемоги на країну чекає активне повоєнне відновлення з усіма складнощами цього процесу. Водночас це дає можливість підійти до питання відбудови стратегічно — розв'язати міські проблеми, які тягнуться з радянських часів, та врахувати нові принципи, реалізація яких позитивно відіб’ється на житті людей, навколишньому середовищі та економіці. Назар Бенч, власник ІБК «Фенікс Груп», про те, що варто врахувати у розвитку міст після перемоги.

Детальніше
28.03.2023

Як можуть змінитись українські міста після війни та чим може бути корисний досвід країн, які пройшли етап повоєнного відновлення?

Міста мають здатність адаптуватись до навколишніх змін та викликів часу. Детельніше про те, якими можуть стати українські міста після відбудови розповів Назар Бенч, експерт у сфері девелопменту та будівництва, власник ІБК "Фенікс груп".

Детальніше
15.03.2023

В умовах війни: що відбувається у будівельному секторі

Війна негативно вплинула на всі галузі економіки України. Детальніше про те, коли покращиться ситуація у будівництві та що для цього потрібно розповів Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

Детальніше

Контакти

  • Адреса

    01001, м. Київ, Незалежності майдан, будинок 2, БЦ «Spaces Maidan Plaza»
  • Телефон

    +38 098 051 23 99
  • E-mail

    info@fenixgroup.ua
FENIX
group