18.11.2019

Чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств ММА

Останній день чемпіонату світу з ММА завершився феєричною перемогою спортсменки із міста Житомира Анастасії Светківської.

Детальніше
30.09.2019

ПІДВОДНІ КАМЕНІ ПРИ ІНВЕСТИЦІЯХ В НЕРУХОМІСТЬ

Більшість операцій з нерухомістю здійснюється через використання різноманітних механізмів інвестицій в процес будівництва. Такий спосіб придбання житла має ряд істотних переваг, у порівнянні з купівлею помешкання на вторинному ринку.

Детальніше
23.09.2019

Подія у світі змішаних єдиноборств!

Інвестиційно-будівельна компанія Fenix Group виступає генеральним партнером.

Детальніше
11.09.2019

НОРВЕГІЯ ВСТУПАЄ В НОВУ ЕРУ КЛІМАТИЧНО СВІДОМОЇ АРХІТЕКТУРИ

У Норвегії є будівлі, які виробляють більше енергії, ніж використовують. У Європейського Союзу є мета зробити всі нові будівлі енергозберігаючими до 2020 року, але в Норвегії вуглецевої нейтральності недостатньо.

Детальніше
10.09.2019

Інвестори чекають законодавства про концесії

Про необхідність та методи залучення іноземних інвестицій написано тони монографій, науково-популярних статтей, економічної аналітики тощо. Однак методики та форми залучення інвестицій існує багато, проте недостатньо приділено уваги концесії.

Детальніше
09.09.2019

Будівельно-монтажні роботи знову подорожчали

Індекс цін на будівельно-монтажні роботи у січні-липні 2019 року у порівнянні до аналогічного періоду минулого року становить 108,8%. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Державної служби статистики України.

Детальніше
09.09.2019

У Зеленського планують запустити онлайн-кабінет для забудовників

У рамках ініціативи "Держава у смартфоні" розробляється онлайн-кабінет для забудовників, у вересні буде його презентація.

Детальніше
09.09.2019

Пожежна безпека в готелях: з 1 жовтня вступають в дію нові ДБН

З 1 жовтня 2019 року в Україні набудуть чинності оновлені державні будівельні норми (ДБН) "Будинки і споруди. Готелі", які передбачають встановлення в готелях систем гасіння пожежі тонкорозпиленою водою та сучасних систем раннього виявлення загроз і надзвичайних ситуацій. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе у Facebook.

Детальніше
09.09.2019

В Україні почали діяти нові норми будівництва швидкісних трас

З 1 вересня 2019 року в Україні почали діяти нові Державні будівельні норми (ДБН) щодо будівництва швидкісних трас. Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Детальніше

Контакти