29.03.2023

Міста після відбудови: що варто врахувати

Після перемоги на країну чекає активне повоєнне відновлення з усіма складнощами цього процесу. Водночас це дає можливість підійти до питання відбудови стратегічно — розв'язати міські проблеми, які тягнуться з радянських часів, та врахувати нові принципи, реалізація яких позитивно відіб’ється на житті людей, навколишньому середовищі та економіці. Назар Бенч, власник ІБК «Фенікс Груп», про те, що варто врахувати у розвитку міст після перемоги.

Детальніше
28.03.2023

Як можуть змінитись українські міста після війни та чим може бути корисний досвід країн, які пройшли етап повоєнного відновлення?

Міста мають здатність адаптуватись до навколишніх змін та викликів часу. Детельніше про те, якими можуть стати українські міста після відбудови розповів Назар Бенч, експерт у сфері девелопменту та будівництва, власник ІБК "Фенікс груп".

Детальніше
15.03.2023

В умовах війни: що відбувається у будівельному секторі

Війна негативно вплинула на всі галузі економіки України. Детальніше про те, коли покращиться ситуація у будівництві та що для цього потрібно розповів Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

Детальніше
09.03.2023

Адаптуємось до нових реалій та продовжуємо працювати

Незважаючи на умови воєнного стану, продовжуємо працювати!

Детальніше
07.02.2023

Бізнес-центр LUWR, що постраждав внаслідок обстрілів, відновить роботу восени 2023 року

Бізнес-центр LUWR (Lukyanivka Work & Relax) постраждав від російського ракетного удару!

Детальніше
25.10.2021

Сталий розвиток міст: як це працює і навіщо потрібно Києву

В останні десятиліття світ переходить до філософії сталого розвитку. Як просуваються справи в Україні розповів Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

Детальніше
12.10.2021

Чи бувають хмарочоси круглими?

Цікаве архітектурне рішення — круглий хмарочос з отвором всередині об'єкта запропонувала італійська студія A. M. Progetti.

Детальніше
08.09.2021

Smart-майбутнє: що таке "розумні" міста і чому їх немає в Україні

Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп», розповів ФОКУС, чому в Україні повільно розвиваються «розумні» міста та що потрібно зробити для системного впровадження smart-рішень.

Детальніше
10.08.2021

Розвиток бізнес-парків в Україні: перспективи формату

Чи спостерігається в Україні децентралізація ринку комерційної нерухомості та які перспективи розвитку бізнес-парків за межами великих міст — детальніше розповість Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

Детальніше

Контакти

  • Адреса

    01001, м. Київ, Незалежності майдан, будинок 2, БЦ «Spaces Maidan Plaza»
  • Телефон

    +38 098 051 23 99
  • E-mail

    info@fenixgroup.ua
FENIX
group