25.10.2021

Сталий розвиток міст: як це працює і навіщо потрібно Києву

В останні десятиліття світ переходить до філософії сталого розвитку, важливою частиною якої є розвиток прибережних і зелених зон. Як просуваються справи в Україні і що нам слід ще реалізувати, розповів Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп».

Детальніше
08.09.2021

Smart-майбутнє: що таке "розумні" міста і чому їх немає в Україні

Сьогодні наявність smart-концепції у міста є стратегічною необхідністю. Її мета — підвищити рівень комфорту містян за рахунок використання сучасних технологій. Тож мегаполіси стають більш інноваційними, конкурентоспроможними й інвестиційно привабливими. Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії «Фенікс Груп», розповів ФОКУС, чому в Україні повільно розвиваються «розумні» міста та що потрібно зробити для системного впровадження smart-рішень.

Детальніше
10.08.2021

Розвиток бізнес-парків в Україні: перспективи формату

Бізнес-парк — це комплекс будівель помірної поверховості, зведення яких передбачається за межами центральної частини міста. Як правило, проекти акумулюють у собі функції офісної, промислової та логістичної нерухомості. Якщо традиційно бізнес-парки розвивають на периферії, то в Україні такий вид комерційної нерухомості зосереджений в межах великих міст, часто на території промзон. Як показує світова практика, бізнес-парки є популярною економічною моделлю.

Детальніше
05.04.2021

Чого чекати бізнесу від економіки у 2021 році?

Назар Бенч, власник інвестиційно-будівельної компанії “Фенікс Груп”, розповів Investory News про адаптацію до нових умов, трансформацію та плани на майбутнє.

Детальніше
24.11.2020

Модернізація комерційних об'єктів: навіщо це потрібно?

Офісна нерухомість в середньому застаріває за 10−15 років, торгова — за 7−10 років. Що робити далі?

Детальніше
20.11.2020

Верховний Суд вирішив, що забудовник має заплатити інвестору за затримку будівництва

Верховний Суд зобов’язав забудовника виплатити одному з інвесторів моральну компенсацію за порушення строків здачі житлового будинку.

Детальніше
02.11.2020

Остаться на плаву: какие форматы офисных пространств будут в тренде

Уже сейчас гибкие офисы становятся достойной заменой классических вариантов — они предлагают готовые решения для компаний, качественное обслуживание и комфортные условия договоров аренды.

Детальніше
19.09.2020

Як офісний ринок переживає коронакризу: підсумки I півріччя 2020 року

Як офісний ринок Києва переживає чергову кризу, наскільки змінилися ставки оренди в бізнес-центрах столиці й що чекає на філософію офісного простору в майбутньому.

Детальніше

Контакти

  • Адреса

    01001, м. Київ, Незалежності майдан, будинок 2
  • +38 098 051 23 99

  • info@fenixgroup.ua

    info@fenixgroup.ua